HOME I  English I   Ukrainian
ПОДАТИ ЗАЯВУ НА
ВІЗУ ДО БЕЛЬГІЇ
B
УКРАЇНІ
ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ
SMS послуга (за бажанням)

Ми намагаємося пропонувати заявникам найновітніші послуги для того, щоб підвищити рівень задоволення клієнта. Як частина нашого постійного прагнення оцінити досвід заявника, Візовий Центр вважає своєю перевагою запропонувати новітню сучасну SMS послугу - експрес спосіб дізнатись про статус Вашої заяви з перших рук.

При активації, простий у використанні, цей інноваційний спосіб SMS послуги надсилатиме автоматичне SMS повідомлення на визначений Вами номер мобільного телефону з інформацією про статус Вашої заяви на різних стадіях розгляду. Ця послуга підтримує передачу SMS на обраній Вами мові – англійська та українська. Додатково, дана послуга буде супроводжуватися автоматичним повідомленням на електронну адресу заявника, інформуючи про статус візової заявки.

Ви можете дізнатися про можливість використання послуги та замовити дану послугу під час подачі візової заяви. Вартість послуги Ви можете знайти у Таблиці візового збору – звичайно, дана послуга є факультативною. Для того щоб дізнатися більш детальну інформацію та отримати форму замовлення послуги, ми рекомендуємо звернутися до працівників Візового центру.

Будь ласка, натисніть тут щоб завантажити SMS заявку.

Формуляри в форматі PDF:
Вам необхідно встановити на комп’ютері Adobe Acrobat Reader для того, щоб переглянути та завантажити необхідні формуляри.
Будь-ласка натисніть тут,
щоб завантажити на свій комп’ютер Adobe Acrobat Reader.

Будь ласка, прочитайте Обмеження відповідальності перед замовленням даної послуги.

Послуга двосторонньої кур'єрської доставки (за бажанням)

Дана послуга доступна лише тим заявникам, які звільняються від здачі біометричних даних та проживають на території України.

З 23 червня 2015 р. всі заявники повинні будуть з'явитися особисто в Візовий Центр, щоб надати свої біометричні дані (відбитки пальців). Подача документів за допомогою кур’єрської служби буде доступна лише тим заявникам, які звільняються від здачі біометричних даних. Щоб ознайомитись з більш детальною інформацією про збір біометричних даних, будь ласка, натисніть тут.

Попередній запис не потрібен.
Користуючись послугою кур'єрської служби, вам необхідно зробити один платіж за три види послуг:
Візовий збір: скористайтеся сторінкою ВСЕ ПРО ВІЗИ, оберіть потрібну категорію і знайдіть суму консульського збору;
Послуги Візового Центру- 26,20 €, включаючи 20% ПДВ ( 740 гривень )
Послуги кур'єрської служби - 200,00 грн
Оплата здійснюється до відправлення документів  Заявник повинен впевнитись, що вся інформація для оплати консульського збору, послуг та кур'єрської доставки, зазначена нижче, була зазначена чітко та повністю:

Назва компанії: ПП ЮСН
Реєстраційний номер: 38232886
Адреса компанії: вул. Кирилівська 60, Київ, 04080, Україна.
Назва банку: АТ Райффайзен Банк Аваль
Розрахунковий рахунок: 26005458688
МФО: 380805
Призначення платежу: «За консультаційні послуги та консульський збір щодо оформлення візи до Бельгії [Прізвище] [Ім'я] [Номер паспорту]»

Будь ласка, роздрукуйте та заповніть Згоду на обробку персональних даних, яку необхідно надіслати з вашими документами. Для завантаження Згоди на обробку персональних даних, будь ласка, натисніть тут.

Документи необхідно надіслати за адресою:, площа Спортивна 1а, ТРЦ Гулівер, Київ 01001, Україна.

Послуга кур’єрської доставки (за бажанням)

Україна – це дуже велика країна і іноді на подолання певного шляху йде багато часу, грошей та сил. Для зручності заявників, Візовий Центр уклав угоду з кур'єрською службою Аэро-экспресс в Україні для того, щоб доставляти подані заявником документи/паспорти через кур'єра. Маючи відмінну мережу офісів, Аэро-экспресс може доставити пошту майже в кожну частину України до Вас додому, зберігаючи Ваш час та гроші.

Відвідати сайт кур'єрської служби, Ви можете за наступним посиланням http://www.tmm-express.com/

На даний момент вартість даної послуги вказана у розділі Візовий збір, і звісно, ця послуга є додатковою*. Будь-ласка, зверніться до працівника Візового Центру для подальшої інформації.

Якщо Ви бажаєте оформити кур'єрську доставку, після подачі візової заяви, Ви можете це зробити сплативши 100 гривень в будь-якому банку, на наші реквезіти.

Назва компанії - ПП ЮСН
Реєстраційний номер компанії - 38232886
Адреса компанії -  вул. Кирилівська 60, Київ, 04080, Україна
Назва банку - АТ Райффайзен Банк АВАЛЬ
Розрахунковий рахунок - 26005458688
МФО – 380805
Призначення платежу: "За кур'єрську доставку Іванова Івана АХ123123"


Після оплати, будь ласка, надішліть копію квитанції на нашу пошту info@belgiumvac-ua.com, з вказівкою зворотної адреси доставки паспорта.

Послуга заповнення Візових анкет (за бажанням)

Для Вашої зручності, Візовий Центр пропонує послугу заповнення Візових анкет. Послуга надається виключно за Вашим бажанням. Вартість послуги складає 75грн., включаючи податки. Будь ласка, зверніться до співробітників Візового Центру для отримання детальної інформації.

Медичний страховий поліс (за бажанням)

Додатково у Візовому Центрі існує можливість придбання медичного страхового полісу. Для отримання додаткової інформації стосовно оформлення полісу, будь ласка, зверніться до представника страхової компанії.