HOME I  English I   Ukrainian
ПОДАТИ ЗАЯВУ НА
ВІЗУ ДО БЕЛЬГІЇ
B
УКРАЇНІ
ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ
SMS послуга (за бажанням)

Ми намагаємося пропонувати заявникам найновітніші послуги для того, щоб підвищити рівень задоволення клієнта. Як частина нашого постійного прагнення оцінити досвід заявника, Візовий Центр вважає своєю перевагою запропонувати новітню сучасну SMS послугу - експрес спосіб дізнатись про статус Вашої заяви з перших рук.

При активації, простий у використанні, цей інноваційний спосіб SMS послуги надсилатиме автоматичне SMS повідомлення на визначений Вами номер мобільного телефону з інформацією про статус Вашої заяви на різних стадіях розгляду. Ця послуга підтримує передачу SMS на обраній Вами мові – англійська та українська. Додатково, дана послуга буде супроводжуватися автоматичним повідомленням на електронну адресу заявника, інформуючи про статус візової заявки.

Ви можете дізнатися про можливість використання послуги та замовити дану послугу під час подачі візової заяви. Вартість послуги Ви можете знайти у Таблиці візового збору – звичайно, дана послуга є факультативною. Для того щоб дізнатися більш детальну інформацію та отримати форму замовлення послуги, ми рекомендуємо звернутися до працівників Візового центру.

Будь ласка, натисніть тут щоб завантажити SMS заявку.

Формуляри в форматі PDF:
Вам необхідно встановити на комп’ютері Adobe Acrobat Reader для того, щоб переглянути та завантажити необхідні формуляри.
Будь-ласка натисніть тут,
щоб завантажити на свій комп’ютер Adobe Acrobat Reader.

Будь ласка, прочитайте Обмеження відповідальності перед замовленням даної послуги.

Послуга кур’єрської доставки (за бажанням)

Україна – це дуже велика країна і іноді на подолання певного шляху йде багато часу, грошей та сил. Для зручності заявників, Візовий Центр уклав угоду з кур'єрською службою Аэро-экспресс в Україні для того, щоб доставляти подані заявником документи/паспорти через кур'єра. Маючи відмінну мережу офісів, Аэро-экспресс може доставити пошту майже в кожну частину України до Вас додому, зберігаючи Ваш час та гроші.

На даний момент вартість даної послуги вказана у розділі Візовий збір, і звісно, ця послуга є додатковою*. Будь-ласка, зверніться до працівника Візового Центру для подальшої інформації.

Двостороння кур‘єрська доставка для подання візової заяви (за бажанням)

Дана послуга доступна лише тим заявникам, які звільняються від здачі біометричних даних та проживають на території України.

З 23 червня 2015 р. всі заявники повинні будуть з'явитися особисто в Візовий Центр, щоб надати свої біометричні дані (відбитки пальців). Подача документів через довірених осіб буде доступна лише тим заявникам, які звільняються від здачі біометричних даних. Щоб ознайомитись з більш детальною інформацією про збір біометричних даних, будь ласка, натисніть тут.

1. Дана послуга надається всім особам, котрі бажають отримати бельгійську візу. Заявник може сплатити консульський збір в будь-якому банку в Україні.
2. Заявник повинен переконатися в тому, що вся інформація, зазначена нижче, була чітко та повністю вказана в бланку на оплату Консульського збору, плати за послуги Візового Центру та кур‘єрської доставки:
 
Назва компанії - ПП ЮСН
Реєстраційний номер компанії - 38232886
Адреса компанії -  вул. Фрунзе 60, Київ, 04080, Україна
Назва банку - АТ Райффайзен Банк АВАЛЬ
Розрахунковий рахунок - 26005458688
МФО - 380805
Призначення платежу: "За консультаційні послуги та консульській збір щодо оформлення Бельгійської візи Іванов Іван АХ123123"
3. Оплата вважається повною тільки в тому випадку, якщо вся вищезазначена інформація була вказана під час оплати. Заявка на візу не буде оброблятися до повної оплати.
4. Оплата повинна проводитися готівкою в банку.
5. Візовий збір складає *********** грн.., сервісний збір – 25.20 €; включаючи 20% ПДВ, двостороння кур’єрська послуга – 150 грн. Вона вноситься повністю за один раз.
6. Консульський збір залежить від типу візи. Оберіть категорію візи на цьому сайті та перевірти суму Візового збору.
7.
Заявник може зв'язатися з найближчим офісом Аэро-экспресс та подати наступні документи:
По одній візовій анкеті на кожного заявника, заповнені французькою/голандською/німецькою чи англійською та підписані заявником особисто.
Оригінал дійсного закордонного паспорту та всі попередні паспорти. Якщо немає старого паспорту, надайте копії всіх його сторінок (за наявністю).
Всі документи, що відносяться до даного типу візи. Будь ласка, перевірте список всіх відповідних документів на цьому сайті.
Будь ласка, роздрукуйте та заповніть Згоду на обробку персональних даних. Згода на обробку персональних даних також можна отримати у Візових центрах. Для завантаження Згоди на обробку персональних даних, будь ласка,натисніть тут.
Копію банківського чеку про оплату всіх зборів:
- консульського збору;
- плати за послуги;
- кур‘єрської доставки.
  Більш детальну інформацію Ви можете дізнатись зателефонувавши до нашого Контакт-центру з 9.00 до 15.00 за телефоном +380 44 5941266