HOME I  English I   Ukrainian
ПОДАТИ ЗАЯВУ НА
ВІЗУ ДО БЕЛЬГІЇ
B
УКРАЇНІ
ОТРИМАННЯ ПАСПОРТУ

Заявник може отримати паспорт трьома наступними шляхами:

a) Заявник може отримати паспорт, скориставшись послугою кур'єрської доставки:

Кур'єрські послуги можуть бути замовлені і сплачені у момент подання візової заяви

b) Заявник може отримати паспорт у Візовому Центрі ОСОБИСТО:

Ви можете отримати свій паспорт у Візовому центрі з 08:30 до 15:30 (з понеділка по п'ятницю, крім святкових днів). Під час отримання паспорту, заявник повинен представити оригінал квитанції про оплату та ксерокопію паспорта, що була надана під час подання документів у Візовому центрі та документ, що засвідчує особу.
c) Уповноважена заявником особа (представник) може отримати паспорт у Візовому Центрі: Представник може отримати паспорт, пред’явивши оригінал квитанції про оплату та ксерокопію паспорта, що була надана під час подання документів у Візовому Центрі; Заява доручення та документ (оригінал та копія), що засвідчує особу представника.

Ця процедура також стосується членів сім'ї, якщо один з членів сім'ї хоче отримати паспорт/ документи від імені інших членів сім'ї, то ця особа буде розглядатися в якості представника і, отже, процедура отримання паспорту/документів буде відбуватися згідно вищеописаних правил.

Важливо: У разі неможливості надати хоча б один з перерахованих вище документів на момент отримання паспортів/документів, заявнику доведеться відвідати Візовий Центр особисто, бо представник не матиме повноважень отримати паспорти/документи.
ПРОЦЕС ПОДАЧІ ЗАЯВИ

Крок 1
Підготуйте Вашу візову заяву та додаткові документи.
Скористайтесь сторінкою «Все про візи» та знайдіть всю інформацію стосовно категорії візи, яка Вам потрібна – тут Ви зможете знайти суму консульського збору, перелік необхідних документів, анкети на отримання візи, тощо.

Крок 2
Подайте візову заяву до Візового Центру:
З’явіться до Візового центру в день подачі документів та подайте візову анкету та необхідні додаткові документи. Подача візової заяви здійснюється без попереднього запису.

Крок 3
Оплатіть суму:
Працівник надасть Вам чек з необхідною сумою, яку необхідно сплатити у касу в гривнях. Оплата буде включати суму всіх платежів у Візовому Центрі.

Крок 4
Пройдіть процедуру здачі біометричних даних:
Як частина процесу подачі візової заяви, кожен заявник повинен здати свої біометричні дані у день подачі безпосередньо у Візовому Центрі.

Більш детальну інформацію щодо процедури здачі біометричних даних Ви можете знайти у нас на сайті click here