HOME I  English I   Ukrainian
ПОДАТИ ЗАЯВУ НА
ВІЗУ ДО БЕЛЬГІЇ
B
УКРАЇНІ
ВІЗОВИЙ ЦЕНТР У ХАРКОВІ
Візовий Центр В Києві Візовий Центр У Львові Візовий Центр У Одесі Візовий Центр У Донецьку Візовий Центр У Харкові Контакт-центр

Адреса Візового Центру у Харкові :
м. Харків, Чевоношкільна набережна, 18-а

Прийом документів (без попереднього запису):
8.30 - 15.30 (з понеділка по п'ятницю, окрім днів офіційних свят)

Видача паспортів:

Заявники, які подають документи до Візового Центру у Харкові можуть отримати паспорти за допомогою послуги кур’єрської доставки. Можна отримати паспорт у Візовому Центрі в Києві – заявник повинен повідомити про своє рішення в момент подачі заяви, або у Візовому Центрі, де були подані документи, в робочі дні з 08.30 до 15.30 детальніше

Процес подання візової заяви до Візового Центру у Харкові

Для подання документів на отримання бельгійської Шенгенської візи у ВЦ, м. Харкові немає необхідності призначати дату співбесіди заздалегідь.

Заявники, що вирішили подати свої заявки до ВЦ у м. Харкові повинні перед подачею документів, але після перевірки працівником ВЦ, сплатити у банку консульський збір, сервісний збір та кур'єрську доставку. У випадку, якщо заявник бажає замовити SMS послугу, відповідна оплата має бути здійснена в банку разом з іншими платежами.

Банківські реквізити:

Назва компанії: ТОВ «РНТ-Юкрейн»
Реєстраційний номер: 34727447
Адреса компанії: вул. Фрунзе 60, Київ, 04080, Україна.
Назва банку: «Промінвестбанк»
Розрахунковий рахунок: 26001601003467
МФО: 300012

Призначення платежу: "За консультаційні послуги Візового Центру у м. Харкові  та консульський збір щодо оформлення візи у Посольстві Бельгії [Прізвище] [Ім'я] [Номер паспорту]" (наприклад, Іванов Іван АА000000)
Для інформації щодо плати консульського збору та сервісного збору, будь ласка, виберіть категорію візи на цьому вебсайті та перевірте суму оплати.
Кур'єрська доставка складає 50 гривень.
Будь ласка, надайте до Візового Центру оригінальні чеки, що підтверджують оплату.

ВЦ у м. Харькові не працює по святах, список яких затверджений Посольством Бельгії. Список свят дивіться тут.