HOME I  English I   Ukrainian
ПОДАТИ ЗАЯВУ НА
ВІЗУ ДО БЕЛЬГІЇ
B
УКРАЇНІ
Обмеження відповідальності
Посольство Бельгії в Києві співпрацює з компанією VFS у сфері надання візових послуг в Україні. На даний момент компанія VFS визначила компанію ТОВ «РНТ-Юкрейн» своїм сервіс-партнером, що надає дані послуги.

Таким чином, Бельгійський Візовий Центр надає послуги посольству Бельгії в Україні через компанію ТОВ «РНТ-Юкрейн» від імені компанії VFS.

ТОВ «РНТ-Юкрейн» надає послуги з логістики для заявників на візу, що бажають потрапити до Бельгії, і несе відповідальність виключно за наступне:

Одержання від заявників паспорта, заповненої візової анкети, відповідної документації (разом – «Документи») і оплати за послуги.
Подача документів посольству Бельгії від імені заявника.
Одержання відповідних документів у посольства Бельгії після завершення всіх формальностей і повернення цих документів назад заявникові.

Інші умови:
Незалежно від будь-яких обставин, посольство Бельгії зберігає за собою право вимагати додаткової документації та відмовити у візі.

За певних обставин всупереч вищезгаданій процедурі, посольство Бельгії може видавати відповідні Документи безпосередньо заявникові. У таких випадках компанія ТОВ «РНТ-Юкрейн» не несе відповідальності за втрату або пошкодження Документів.

Варто зазначити, що видача бельгійської візи або відмова в її видачі залишається винятково на розсуд посольства Бельгії. При цьому компанія ТОВ «РНТ-Юкрейн» не бере участь у даному процесі та не несе ніякої відповідальності за затримку посольством Бельгії обробки візової анкети, видачу або відмову у візі заявникові.

ТОВ «РНТ-Юкрейн» прийме всіх запобіжних заходів при роботі з Документами заявника. При цьому, компанія ТОВ «РНТ-Юкрейн» не несе ніякої відповідальності перед заявником за Документи, які були випадково загублені під час транзиту, викрадені або ушкоджені в результаті форс-мажорних обставин або у зв'язку з іншими обставинами, що не перебувають під контролем компанії ТОВ «РНТ-Юкрейн» або виниклими всупереч її волі. Заявник погоджується з тим, що компанія ТОВ «РНТ-Юкрейн» не контролює й не впливає на посольство Бельгії, так само як і на послуги, що надаються цим посольством. Отже, компанія ТОВ «РНТ-Юкрейн» не несе ніякої відповідальності за втрату або ушкодження Документів заявника, що трапилися з вини посольства Бельгії. Заявник погоджується з тим, що кур'єрська служба доставки, за допомогою якої документи можуть бути йому повернуті компанією ТОВ «РНТ-Юкрейн», є третьою стороною. Компанія ТОВ «РНТ-Юкрейн» не контролює та не впливає на роботу кур'єрських компаній, так само як і на їх послуги. Компанія ТОВ «РНТ-Юкрейн» не несе ніякої відповідальності за збиток, заподіяний заявникові у зв'язку із затримкою, невірним розміщенням, втратою та ушкодженням, що виникли через недбалість, випадково або з будь-якої іншої причини. Ні за яких умов компанія ТОВ «РНТ-Юкрейн» та/або її представники не будуть нести відповідальність за будь-які прямі, непрямі, штрафні, випадкові, особливі або непрямі збитки, якими б вони не були, що виникли через таку затримку, невірне розміщення, втрату та ушкодження Документів, включаючи паспорт заявника. У випадку втрати або ушкодження паспорта під час транзиту, відповідальність компанії ТОВ «РНТ- Юкрейн» та/або її представників обмежується винятково компенсацією плати, стягненої Департаментом імміграції Міністерства внутрішніх справ через звичайну процедуру подачі заявок. Компенсація суми буде здійснюватися компанією ТОВ «РНТ-Юкрейн» заявникові тільки після пред’явлення чека оплати, виданого Департаментом імміграції Міністерства внутрішніх справ України. Заявник погоджується, що вищезгадана відповідальність – це ризик, який сторони беруть на себе добровільно, а також, що ця відповідальність є невід'ємною частиною даного обмеження відповідальності.

Плата за послуги, отримана компанією ТОВ «РНТ-Юкрейн» від заявника, не повертається ні за яких умов, незалежно від того, чи була надана віза посольством Бельгії заявникові, чи ні. Рекламні матеріали можуть подаватися разом з відповідними Документами під час їх повернення заявникові.

Якщо заявник не бажає одержувати подібні рекламні матеріали разом з відповідними Документами, то йому потрібно попередити компанію ТОВ «РНТ-Юкрейн» заздалегідь під час подачі Документів. Зверніть увагу, що ніякі рекламні матеріали, що подаються разом з Документами, не йдуть за підтримки посольства Бельгії.

Компанія ТОВ «РНТ-Юкрейн» може за своїм розсудом змінювати, вносити виправлення, скасовувати або анулювати будь-які або всі строки й умови, зазначені тут, у будь-який час і без попереднього повідомлення. Жоден з працівників компанії ТОВ «РНТ-Юкрейн» не має права змінювати, вносити виправлення, деталізувати або анулювати будь-які або всі строки й умови, зазначені тут, без попереднього письмового схвалення компанією ТОВ «РНТ-Юкрейн».

Будь-які претензії або розбіжності, що виникли щодо послуг, наданих компанією ТОВ «РНТ-Юкрейн» заявникові, підлягають розгляду винятково судів України.

Заявник цим підтверджує, що він або його представник, перед подачею заявки на візу, прочитав, зрозумів і погодився з усіма строками, умовами й деталями, зазначеними тут, без обмеження.

Обмеження відповідальності, Положення і Умови 

Заявникам на отримання візи надсилається СМС повідомлення (SMS) для інформування про поточний стан процесу розгляду Візової заяви. Інформація в СМС повідомленні базується на інформації, наданій Посольством Бельгії в Києві, Україна. І хоча VFS гарантує, що інформація надійде Заявникові швидко і точно, Заявник несе відповідальність за наявність і функціонування мобільного телефону, що підтримує текстові СМС повідомлення, куди VFS може надіслати текстові повідомлення щодо візової заяви. Заявник несе відповідальність за підключення до мережі мобільного зв'язку, що надає послуги СМС. Заявник розуміє, що якщо його мобільний телефон вимкнений, відключений, або знаходиться поза зоною доступу протягом 24 або більше годин, то провайдер мобільного зв'язку може видалити будь-які СМС повідомлення, які були отримані Заявником.
Заявник підтверджує, що Заявник повідомив точний номер мобільного телефону для отримання СМС повідомлень, і що Заявник є власником телефону, або користується ним на законних підставах, або що у Заявника є згода власника або законного користувача на використання мобільного телефону для отримання Послуг. Заявник визнає, що використання мобільного телефону іншої людини, або надання неточного номера телефону, або несанкціоноване використання номера мобільного телефону для отримання СМС повідомлень може спричинити розголошення конфіденційної інформації Заявника, і в цьому випадку відповідальність за таке розголошення повністю несе Заявник.
Сплачені Послуги будуть надані Заявникові починаючи з моменту подачі заяви до повної обробки заяви або деякого іншого періоду часу за порадою VFS через наш вебсайт за адресою: www.belgiumvac-ua.com. VFS зберігає за собою право перервати обслуговування у будь-який час без попередження.
Заявник не повинен використовувати (або дозволяти третій особі використовувати) СМС сервіс для надсилання будь-якого повідомлення, яке є спамом, або є незаконним, образливим, непристойним або містить погрози, або викликає роздратування, незручність або неспокій, або порушує права третіх осіб. VFS зберігає за собою право перервати СМС обслуговування Заявника, який порушує даний пункт 4. VFS може також припинити надання Послуги, якщо VFS виявить, що СМС обслуговування використовується в вищезазначених цілях.
З експлуатаційних причин VFS може змінити технічну специфікацію Послуг з повідомленням або без повідомлення. У разі будь-якої зміни Послуг положення і умови даного договору розглядаються як змінені відповідно.
Час доставки СМС повідомлень не може бути гарантований VFS, оскільки він залежить від декількох чинників, таких як трафік в мережі мобільного зв'язку, місцезнаходження мобільного телефону Заявника в межах досяжності, а також чи ввімкнений мобільний телефон Заявника. VFS не є оператором мобільного зв'язку, і тому не може гарантувати доставку СМС повідомлень.
Заявник визнає, що на роботу СМС Послуги у будь-який час можуть несприятливо вплинути проблеми з мережею мобільного зв'язку, форс-мажорні обставини, включаючи без обмеження втручання в площу покриття мережі. VFS не несе відповідальності перед Заявником за будь-яку втрату, пошкодження або витрати, понесені Заявником прямо або побічно, в результаті будь-яких труднощів, що виникли у провайдера послуг мобільного зв'язку Заявника. Згідно з обмеженнями, описаним в даному пункті 7, компанія VFS повинна надавати послуги належним чином і на належному рівні.
Якщо Заявник не отримує СМС повідомлення, пов'язані з даними Послугами, Заявник повинен повідомити про це VFS за телефоном служби підтримки або по електронній пошті.
СМС повідомлення містять інформацію про стан Візової заяви Заявника, отриману VFS від Посольства Бельгії.
Для того, щоб користуватися Послугами, Заявник повинен ознайомитись з інструкціями, що розміщені на www.belgiumvac-ua.com вебсайті. Заявник зобов'язується виконувати всі інструкції, що стосуються Послуг, включаючи будь-які інструкції з безпеки. Ми маємо право розглядати будь-яку відмову Заявника від виконання цих інструкцій як порушення  Положень і Умов договору, що дає нам право позбавити Заявника доступу до Послуг.
Заявник несе відповідальність за оплату отриманого повідомлення. Оплата за СМС Послуги не відшкодовується за жодних обставин.
Заявник повністю відповідальний за те, щоб запобігти можливості несанкціонованого доступу до Послуг не уповноважених осіб.
Не дивлячись на те, що VFS дотримується обережності при передачі інформації, VFS не несе відповідальності за будь-які непередбачені події і обставини, які знаходяться поза належним контролем VFS.
VFS може на власний розсуд тимчасово припинити надання Послуг, якщо таке надання може істотно вплинути на якість будь-якого телекомунікаційного обслуговування, включаючи Послуги, надані VFS.
VFS повністю виключає всю відповідальність (включаючи недбалість) за будь-яку інформацію від третіх осіб, або іншу інформацію, яка стала доступна, або яка може бути доступна за допомогою СМС повідомлень.
Положення і Умови цього Договору встановлюються відповідно до закону України, і обидві сторони підкоряються винятковій юрисдикції судів в Києві, Україна.

Відомості про захист даних

Збирання даних
  Конфіденційність і захист персональних даних дуже важливі для VFS, включаючи всі її відділення і філіали. VFS забезпечує дотримання вимог будь-якого чинного законодавства щодо захисту даних при збиранні й обробці персональних даних. Коли Ви звертаєтеся за отриманням СМС Послуг в Центр звернення за візою, ми можемо зібрати і зберегти з метою обробити Вашу Заяву на отримання візи залежно від обставин (відповідно до правил Посольства) наступну інформацію: Ваше повне ім'я, Ваш мобільний телефон, електронну адресу, мову, якою Ви бажаєте отримувати СМС, і країну, для в'їзду в яку оформлюється віза.
Розголошення третім особам
  Відповідно до законодавства із захисту даних, Ваші дані можуть бути розголошені третім особам, що обробляють дані від нашого імені. Крім того, Ваші дані можуть бути також відправлені за кордон. Ваші дані можуть бути розголошені всередині VFS не тільки колекторним юридичним особам. Дані можуть бути використані цими іншими юридичними особами всередині VFS таким саме чином, і в тому самому обсязі, що і колекторними юридичними особами VFS. Ваші дані розглядаються як конфіденційні і не будуть розголошені третім особам, окрім як з метою виконання VFS своїх договірних зобов'язань перед Вами, або якщо це вимагається чинним законодавством, зокрема, якщо це потрібно компетентним органам, або з метою забезпечення дотримання прав VFS.
Використання даних
  Зібрані дані будуть оброблені належним чином і будуть використані для СМС повідомлення або повідомлення по електронній пошті про стан Вашої Заяви. Ми не маємо наміру використовувати Вашу інформацію з будь-якою іншою метою. Лише у випадку, коли Ви дали свою згоду, ми можемо використовувати Вашу інформацію для надіслання Вам відповідної маркетингової/рекламної інформації (такої як рекламні оголошення авіаліній), яку ми зазвичай надаємо, коли ми повертаємо Ваш паспорт, і/або висилаємо Вам електронну пошту, якщо Ви надали нам адресу електронної пошти. Будь ласка, зв'яжіться з Бельгійським Візовим Сервіс Центром для подальших роз’яснень. Ваша інформація зберігається нами на комп'ютерному сервері (серверах), розташованому(-их) у Великобританії, Лондоні й Індії, Мумбаї. Дані також будуть доступні  й зберігатимуться у наших філіях, що знаходяться в Індії.