HOME I  English I   Ukrainian
ПОДАТИ ЗАЯВУ НА
ВІЗУ ДО БЕЛЬГІЇ
B
УКРАЇНІ
ВСТУП

VFS Global надає послуги прийняття та обробки документів для отримання бельгійської візи лише до 18 листопада 2016 року включно

Шановні заявники, інформуємо вас про те, що відповідно до розпоряджень Посольства Бельгії в Україні з 21 листопада 2016 vfs global не надє послуги інформаційної підтримки та прийняття та обробки документів для отримання візи посольства Бельгії. Для детальної інформації, будь ласка, натисніть тут.

VFS Global завершить процес отримання візових заяв, поданих до 18 листопада 2016 включно. Після 21 листопада VFS Global не прийматиме документи на отримання візи до Бельгії. Для детальної інформації, будь ласка, натисніть тут

Посольство Бельгії має честь повідомити про роботу Візових центрів Бельгії при посередництві компанії VFS в Києві, Львові , Одесі, Харкові та Донецьку.  Громадяни України  та громадяни інших країн, які легально проживають на території України мають можливість подати запит на отримання візи до Бельгії або Люксембургу у Візовий Центр. На цьому сайті Ви зможете знайти інформацію стосовно процедури подачі документів та отримання паспортів, а також іншу корисну інформацію.

Більш детальну інформацію стосовно Візових Центрів Ви можете знайти за наступними посиланнями

Всі заяви, що подаються до Візового Центру, передаватимуться до Посольства Бельгії у Києві для розгляду та прийняття рішення. Працівники Візового центру жодним чином не впливають на рішення Посольства.

Шановні заявники! Зауважте, що Ви маєте можливість подавати документи до Візового центру або безпосередньо до Посольства.

Візовий Центр в Донецьку (пр.Ленінський 4) не працює  з 14.07.2014 і буде зачинений до подальших повідомлень. Будь ласка,  зауважити це, для планування подачі документів до інших Візових Центрів.

Скористайтеся наступним посиланням для того щоб відвідати офіційний сайт Посольства Бельгії в Києві
 
ПРОЦЕС ПОДАЧІ ЗАЯВИ

Процес подачі заяви до Візового центру
Крок 1: Підготуйте Вашу візову заяву та додаткові документи.
Скористайтесь сторінкою «Все про візи» та знайдіть всю інформацію стосовно категорії візи, яка Вам потрібна – тут Ви зможете знайти суму консульського збору, перелік необхідних документів, анкети на отримання візи, тощо.
Крок 2: Подайте візову заяву до Візового Центру:
З’явіться до Візового центру в день подачі документів та подайте візову анкету та необхідні додаткові документи. Подача візової заяви здійснюється без попереднього запису.
Крок 3: Оплатіть суму:
Працівник надасть Вам чек з необхідною сумою, яку необхідно сплатити у касу в гривнях. Оплата буде включати суму всіх платежів у Візовому Центрі.
Крок 4: Пройдіть процедуру здачі біометричних даних
Як частина процесу подачі візової заяви, кожен заявник повинен здати свої біометричні дані у день подачі безпосередньо у Візовому Центрі.

Більш детальну інформацію щодо процедури здачі біометричних даних Ви можете знайти у нас на сайті http://www.belgiumvac-ua.com/ukraine/biometric_data_collection.html

Будь-ласка, зверніть увагу:

Під час подачі документів у Візовому Центрі, заявник може замовити:
Кур’єрську доставку паспорту;
SMS послугу – повідомлення про стан паспорту на мобільний телефон та електронну адресу.
Заповнення анкет
Медичний страховий поліс
  Будь ласка, роздрукуйте та заповніть Згоду на обробку персональних даних. Згода на обробку персональних даних також можна отримати у Візових центрах. Для завантаження Згоди на обробку персональних даних, будь ласка,натисніть тут.
 
ПЕРЕВІРИТИ СТАН ЗАЯВИ ОНЛАЙН
Після подачі документів, Ви можете перевірити стан Вашого паспорту ввівши номер паспорту та унікальний реєстраційний номер або дату закінчення паспорту. Ви можете знайти реєстраційний номер (починається з KIVA або LVIV або ODBE, KHBE або DOBE) на квитанції, що видається працівником Візового Центру після подачі документів.

Скористайтеся наступним посиланням для того, щоб перевірити стан Вашої візової заяви .
ПОШУК
       
 
    натисніть тут   
  Search