Truck
Ми
переїхали
Візовий Центр Бельгії у м. Київ
Переїхав до
ТРЦ «Гулівер», Спортивна площа, 1А
8-й поверх
Вхід з Торгового центру
24-го березня 2015
HOME I  English I   Ukrainian
ПОДАТИ ЗАЯВУ НА
ВІЗУ ДО БЕЛЬГІЇ
B
УКРАЇНІ
ВСТУП
Будь ласка, зауважте, що з 02.03.2015 року перед подачею документів на візу категорії D для Бельгії, має бути сплачений новий адміністративний збір(в додатку до візового збору). Цей візовий збір має бути сплачений у Бельгії заявником чи третьою особою і покривати всі адміністративні витрати пов’язані з розглядом докумнтів на візу категорії D.

Посольство Бельгії має честь повідомити про роботу Візових центрів Бельгії при посередництві компанії VFS в Києві, Львові , Одесі, Харкові та Донецьку.  Громадяни України  та громадяни інших країн, які легально проживають на території України мають можливість подати запит на отримання візи до Бельгії або Люксембургу у Візовий Центр. На цьому сайті Ви зможете знайти інформацію стосовно процедури подачі документів та отримання паспортів, а також іншу корисну інформацію.

Більш детальну інформацію стосовно Візових Центрів Ви можете знайти за наступними посиланнями

Всі заяви, що подаються до Візового Центру, передаватимуться до Посольства Бельгії у Києві для розгляду та прийняття рішення. Працівники Візового центру жодним чином не впливають на рішення Посольства.

Шановні заявники! Зауважте, що Ви маєте можливість подавати документи до Візового центру або безпосередньо до Посольства.

Скористайтеся наступним посиланням для того щоб відвідати офіційний сайт Посольства Бельгії в Києві
 
ПРОЦЕС ПОДАЧІ ЗАЯВИ
Заявник має можливість подати візову заяву наступним чином (двома способами):
1. Подання заяви у Візовому Центрі (особисто або через представника від свого імені)
2. Подання заяви, скориставшись послугою двосторонньою кур’єрською доставкою. Більш детальну інформацію, будь ласка, перевірте за наступним посиланням.

Процес подачі заяви до Візового центру
Крок 1: Підготуйте Вашу візову заяву та додаткові документи.
Скористайтесь сторінкою «Все про візи» та знайдіть всю інформацію стосовно категорії візи, яка Вам потрібна – тут Ви зможете знайти суму консульського збору, перелік необхідних документів, анкети на отримання візи, тощо.
Крок 2: Подайте візову заяву до Візового Центру:
З’явіться до Візового центру в день подачі документів та подайте візову анкету та необхідні додаткові документи. Подача візової заяви здійснюється без попереднього запису.
Крок 3: Оплатіть суму:
Працівник надасть Вам чек з необхідною сумою, яку необхідно сплатити у касу в гривнях. Оплата буде включати суму всіх платежів у Візовому Центрі.

Будь-ласка, зверніть увагу:

Під час подачі документів у Візовому Центрі, заявник може замовити:
Кур’єрську доставку паспорту;
SMS послугу – повідомлення про стан паспорту на мобільний телефон та електронну адресу.
   
  Будь ласка, роздрукуйте та заповніть Згоду на обробку персональних даних. Згода на обробку персональних даних також можна отримати у Візових центрах. Для завантаження Згоди на обробку персональних даних, будь ласка,натисніть тут.
 
ПЕРЕВІРИТИ СТАН ЗАЯВИ ОНЛАЙН
Після подачі документів, Ви можете перевірити стан Вашого паспорту ввівши номер паспорту та унікальний реєстраційний номер або дату закінчення паспорту. Ви можете знайти реєстраційний номер (починається з KIVA або LVIV або ODBE, KHBE або DOBE) на квитанції, що видається працівником Візового Центру після подачі документів.

Скористайтеся наступним посиланням для того, щоб перевірити стан Вашої візової заяви .
ПОШУК
       
 
    натисніть тут   
  Search