HOME I  English I   Ukrainian
ПОДАТИ ЗАЯВУ НА
ВІЗУ ДО БЕЛЬГІЇ
B
УКРАЇНІ
ВСТУП

Будь ласка, зауважте, що з 02.03.2015 року перед подачею документів на візу категорії D для Бельгії, має бути сплачений новий адміністративний збір(в додатку до візового збору). Цей візовий збір має бути сплачений у Бельгії заявником чи третьою особою і покривати всі адміністративні витрати пов’язані з розглядом докумнтів на візу категорії D . Звертаємо вашу увагу, що студенти чи наукові дослідники, які будуть отримувати стипендію від відповідних бельгійських управлінь та організацій, при подачі документів на довгострокову візу звільнятимуться від сплати адміністративного збору. Будь ласка зауважте, що остаточне рішення стосовно звільнення від сплати адміністративного збору буде прийняте під час подачі документів. Будь ласка, зауважте, що неповнолітні заявники (віком до 18 років) звільняються від оплати адміністративного збору. Також зауважте, що в рази подачі документів на візу категорії D для Люксембурга, адміністративний збір не сплачується. Будь ласка, натисніть тут, щоб побачити деталі.

Посольство Бельгії має честь повідомити про роботу Візових центрів Бельгії при посередництві компанії VFS в Києві, Львові , Одесі, Харкові та Донецьку.  Громадяни України  та громадяни інших країн, які легально проживають на території України мають можливість подати запит на отримання візи до Бельгії або Люксембургу у Візовий Центр. На цьому сайті Ви зможете знайти інформацію стосовно процедури подачі документів та отримання паспортів, а також іншу корисну інформацію.

Більш детальну інформацію стосовно Візових Центрів Ви можете знайти за наступними посиланнями

Всі заяви, що подаються до Візового Центру, передаватимуться до Посольства Бельгії у Києві для розгляду та прийняття рішення. Працівники Візового центру жодним чином не впливають на рішення Посольства.

Шановні заявники! Зауважте, що Ви маєте можливість подавати документи до Візового центру або безпосередньо до Посольства.

Візовий Центр в Донецьку (пр.Ленінський 4) не працює  з 14.07.2014 і буде зачинений до подальших повідомлень. Будь ласка,  зауважити це, для планування подачі документів до інших Візових Центрів.

Скористайтеся наступним посиланням для того щоб відвідати офіційний сайт Посольства Бельгії в Києві
 
ПРОЦЕС ПОДАЧІ ЗАЯВИ

Процес подачі заяви до Візового центру
Крок 1: Підготуйте Вашу візову заяву та додаткові документи.
Скористайтесь сторінкою «Все про візи» та знайдіть всю інформацію стосовно категорії візи, яка Вам потрібна – тут Ви зможете знайти суму консульського збору, перелік необхідних документів, анкети на отримання візи, тощо.
Крок 2: Подайте візову заяву до Візового Центру:
З’явіться до Візового центру в день подачі документів та подайте візову анкету та необхідні додаткові документи. Подача візової заяви здійснюється без попереднього запису.
Крок 3: Оплатіть суму:
Працівник надасть Вам чек з необхідною сумою, яку необхідно сплатити у касу в гривнях. Оплата буде включати суму всіх платежів у Візовому Центрі.
Крок 4: Пройдіть процедуру здачі біометричних даних
Як частина процесу подачі візової заяви, кожен заявник повинен здати свої біометричні дані у день подачі безпосередньо у Візовому Центрі.

Більш детальну інформацію щодо процедури здачі біометричних даних Ви можете знайти у нас на сайті http://www.belgiumvac-ua.com/ukraine/biometric_data_collection.html

Будь-ласка, зверніть увагу:

Під час подачі документів у Візовому Центрі, заявник може замовити:
Кур’єрську доставку паспорту;
SMS послугу – повідомлення про стан паспорту на мобільний телефон та електронну адресу.
Заповнення анкет
Медичний страховий поліс
  Будь ласка, роздрукуйте та заповніть Згоду на обробку персональних даних. Згода на обробку персональних даних також можна отримати у Візових центрах. Для завантаження Згоди на обробку персональних даних, будь ласка,натисніть тут.
 
ПЕРЕВІРИТИ СТАН ЗАЯВИ ОНЛАЙН
Після подачі документів, Ви можете перевірити стан Вашого паспорту ввівши номер паспорту та унікальний реєстраційний номер або дату закінчення паспорту. Ви можете знайти реєстраційний номер (починається з KIVA або LVIV або ODBE, KHBE або DOBE) на квитанції, що видається працівником Візового Центру після подачі документів.

Скористайтеся наступним посиланням для того, щоб перевірити стан Вашої візової заяви .
ПОШУК
       
 
    натисніть тут   
  Search