Back   
 
ПОДАТИ ЗАЯВУ НА
ВІЗУ ДО БЕЛЬГІЇ
B
УКРАЇНІ

ВАЖЛИВІ НОВИНИ І ПОВІДОМЛЕННЯ
7 August 2015: Сервісний збір за одного заявника становить 640 гривень (еквівалент 26,20 євро)

Сервісний збір за одного заявника становить 640 гривень (еквівалент 26,20 євро) з 24 серпня по 28 серпня 2015 року. Оплата здійснюється готівкою в національній валюті (гривнях) та включає 20% ПДВ
13 June 2015: 23 червня 2015, українські громадяни повинні будуть особисто з'явитися з метою надання біометричних даних

Будь ласка, зверніть увагу, що з 23 червня 2015, українські громадяни повинні будуть особисто з'явитися з метою надання біометричних даних (відбитки пальців і цифрова фотографія), це стосується подачі документів для короткострокових шенгенських віз (макс. 90 днів протягом 180 днів).

Увага. Для всіх заявників, без винятку (включаючи дітей до 12 років і заявників, що подаються на довгострокових візу), необхідна особиста присутність на кожній подачі заявки, для зняття цифрового фото Для більше інформації про "біометричний збір даних", будь ласка, натисніть  тут
20 August 2012: Будь ласка, роздрукуйте та заповніть Згоду на обробку персональних даних. Згода на обробку персональних даних також можна отримати у Візових центрах. Для завантаження Згоди на обробку персональних даних, будь ласка,натисніть тут.
Зауважте, що Ви маєте можливість подавати документи до Візового центру або безпосередньо до Посольства.
Посольство не рекомендує співпрацювати з будь-якими не уповноваженими агентами – особливо агентами, що пропонують свої послуги поза Посольством та Візовим Центром. Посольство та Візовий Центр радять уникати даних дій.
Copyright . VFS Global. All Rights Reserved.