Back   
 
ПОДАТИ ЗАЯВУ НА
ВІЗУ ДО БЕЛЬГІЇ
B
УКРАЇНІ

ВАЖЛИВІ НОВИНИ І ПОВІДОМЛЕННЯ
19 November 2016 : VFS Global надає послуги прийняття та обробки документів для отримання бельгійської візи лише до 18 листопада 2016 року включно

Шановні заявники, інформуємо вас про те, що відповідно до розпоряджень Посольства Бельгії в Україні з 21 листопада 2016 vfs global не надє послуги інформаційної підтримки та прийняття та обробки документів для отримання візи посольства Бельгії. Для детальної інформації, будь ласка, натисніть тут.

VFS Global завершить процес отримання візових заяв, поданих до 18 листопада 2016 включно. Після 21 листопада VFS Global не прийматиме документи на отримання візи до Бельгії. Для детальної інформації, будь ласка, натисніть тут
19 November 2016 : Будь ласка, зауважте, що з 02.03.2015 року перед подачею документів на візу категорії D для Бельгії, має бути сплачений новий адміністративний збір(в додатку до візового збору). Цей візовий збір має бути сплачений у Бельгії заявником чи третьою особою і покривати всі адміністративні витрати пов’язані з розглядом докумнтів на візу категорії D . Звертаємо вашу увагу, що студенти чи наукові дослідники, які будуть отримувати стипендію від відповідних бельгійських управлінь та організацій, при подачі документів на довгострокову візу звільнятимуться від сплати адміністративного збору. Будь ласка зауважте, що остаточне рішення стосовно звільнення від сплати адміністративного збору буде прийняте під час подачі документів. Будь ласка, зауважте, що неповнолітні заявники (віком до 18 років) звільняються від оплати адміністративного збору. Також зауважте, що в рази подачі документів на візу категорії D для Люксембурга, адміністративний збір не сплачується. Будь ласка, натисніть тут, щоб побачити деталі.
08 December 2015:

Візовий Центр в Донецьку (пр.Ленінський 4) не працює  з 14.07.2014 і буде зачинений до подальших повідомлень. Будь ласка,  зауважити це, для планування подачі документів до інших Візових Центрів.

13 June 2015: 23 червня 2015, українські громадяни повинні будуть особисто з'явитися з метою надання біометричних даних

Будь ласка, зверніть увагу, що з 23 червня 2015, українські громадяни повинні будуть особисто з'явитися з метою надання біометричних даних (відбитки пальців і цифрова фотографія), це стосується подачі документів для короткострокових шенгенських віз (макс. 90 днів протягом 180 днів).

Для більше інформації про "біометричний збір даних", будь ласка, натисніть  тут
Зауважте, що Ви маєте можливість подавати документи до Візового центру або безпосередньо до Посольства.
Посольство не рекомендує співпрацювати з будь-якими не уповноваженими агентами – особливо агентами, що пропонують свої послуги поза Посольством та Візовим Центром. Посольство та Візовий Центр радять уникати даних дій.
Copyright . VFS Global. All Rights Reserved.