Back   
 
ПОДАТИ ЗАЯВУ НА
ВІЗУ ДО БЕЛЬГІЇ
B
УКРАЇНІ

ВАЖЛИВІ НОВИНИ І ПОВІДОМЛЕННЯ
1 August 2015: Сервісний збір за одного заявника становить 635 гривень (еквівалент 26,20 євро)

Сервісний збір за одного заявника становить 635 гривень (еквівалент 26,20 євро) з 03 серпня по 07 серпня 2015 року. Оплата здійснюється готівкою в національній валюті (гривнях) та включає 20% ПДВ
13 June 2015: 23 червня 2015, українські громадяни повинні будуть особисто з'явитися з метою надання біометричних даних

Будь ласка, зверніть увагу, що з 23 червня 2015, українські громадяни повинні будуть особисто з'явитися з метою надання біометричних даних (відбитки пальців і цифрова фотографія), це стосується подачи документів для короткострокових шенгенських віз (макс. 90 днів протягом 180 днів).

Увага. Для всіх заявників, без винятку, необхідна особиста присутність на кожній подачі заявки, для зняття цифрового фотоДля більше інформації про "біометричної збору даних", будь ласка, натисніть тут
20 August 2012: Будь ласка, роздрукуйте та заповніть Згоду на обробку персональних даних. Згода на обробку персональних даних також можна отримати у Візових центрах. Для завантаження Згоди на обробку персональних даних, будь ласка,натисніть тут.
Зауважте, що Ви маєте можливість подавати документи до Візового центру або безпосередньо до Посольства.
Посольство не рекомендує співпрацювати з будь-якими не уповноваженими агентами – особливо агентами, що пропонують свої послуги поза Посольством та Візовим Центром. Посольство та Візовий Центр радять уникати даних дій.
Copyright . VFS Global. All Rights Reserved.